Brasserskade 238 • 2616 LA Delft • Kantine: 015 - 2132548 twitter facebook

slider Rainbowslider DVC selectieslider rugnummersslider DVC Statafelslider clubhuis achter

Beste leden, trainers en vrijwilligers.

Om misverstanden te voorkomen hierbij de coronamaatregelen binnen onze vereniging op een rij. Onze vereniging is alleen toegankelijk voor de mensen die een uitvoerende taak hebben op de dag dat ze aanwezig zijn. Iedereen houd 1,5 meter afstand. De kantine is gesloten. Als je aanwezig bent op de club kan je gewoon een bakkie pakken o.i.d. en deze kan je nuttigen in de commissie/kleedkamer. Bij eventuele wedstrijden van de zowel thuis/uit teams zijn op ons terrein alleen de trainer/assistent, vlagger en verzorger toegestaan en bij activiteiten de vrijwilligers die door het JAC zijn ingezet.

Wij hopen op uw begrip. Het bestuur