Brasserskade 238 • 2616 LA Delft • Kantine: 015 - 2132548 twitter facebook

slider Rainbowslider DVC selectieslider rugnummersslider DVC Statafelslider clubhuis achter

Het programma van de Delftse Beloften Competitie is bekend!!

Op de pagina Voetbal-> Delftse Beloften Competitie staat het programma van DVC 16-23 voor het komende seizoen.

De website Delftse Beloften Competitie is helaas nog niet actueel dus hieronder ook alle andere poules en wedstrijden.

Poule A: Poule B: Poule C:
dsv Concordia sv DHL DHC
sv Den Hoorn sv DWO DVC
DSVP sv Nootdorp dsv Full Speed
Laakkwartier OLIVEO Honselersdijk
RKDEO SEP vv Schipluiden
Verburch Quintus Semper Altius
krsv-Vredenburch sv VELO Vitesse Delft
sv Wippolder    

 Wedstrijdprogramma Poule A:

Dag Datum Aanvangstijd Wedstrijd
Speelronde 1      
Dinsdag 24 september 2019 20:15 uur krsv Vredenburch - vv Verburch
Dinsdag 24 september 2019 20:15 uur sv Wippolder - Laakkwartier
Dinsdag 24 september 2019 20:15 uur DSVP - sv Den Hoorn
Dinsdag 24 september 2019 20:00 uur RKDEO - dsv Concordia
Speelronde 2      
Dinsdag 8 oktober 2019 20:15 uur krsv Vredenburch - sv Wippolder
Dinsdag 8 oktober 2019 20:15 uur Laakkwartier - vv Verburch
Dinsdag 8 oktober 2019 20:00 uur RKDEO - sv Den Hoorn
Dinsdag 8 oktober 2019 20:30 uur dsv Concordia - DSVP
Speelronde 3      
Woensdag 30 oktober 2019 20:00 uur sv Den Hoorn - Laakkwartier
Dinsdag 29 oktober 2019 20:15 uur sv Wippolder - dsv Concordia
Dinsdag 29 oktober 2019 20:15 uur DSVP - vv Verburch
Dinsdag 29 oktober 2019 20:15 uur krsv Vredenburch - RKDEO
Speelronde 4      
Dinsdag 19 november 2019 20:30 uur dsv Concordia - rksv Vredenburch
Dinsdag 19 november 2019 20:15 uur sv Wippolder - sv Den Hoorn
Dinsdag 19 november 2019 20:00 uur vv Verburch - RKDEO
Dinsdag 19 november 2019 20:15 uur Laakkwartier - DSVP
Speelronde 5      
Dinsdag 28 januari 2020 20:15 uur DSVP - sv Wippolder
Dinsdag 28 januari 2020 20:30 uur dsv Concordia - vv Verburch
Woensdag 29 januari 2020 20:00 uur sv Den Hoorn - krsv Vredenburch
Dinsdag 28 januari 2020 20:15 uur Laakkwartier - RKDEO
Speelronde 6      
Dinsdag 18 februari 2020 20:00 uur vv Verbruch sv Den Hoorn
Dinsdag 18 februari 2020 20:30 uur dsv Concordia - Laakkwartier
Dinsdag 18 februari 2020 20:00 uur RKDEO - sv Wippolder
Dinsdag 18 februari 2020 20:15 uur rksv Vredenburch - DSVP
Speelronde 7      
Dinsdag 10 maart 2020 20:15 uur Laakkwartier - rksv Vredenburch
Dinsdag 10 maart 2020 20:00 uur vv Verburch - sv Wippolder
Woensdag 11 maart 2020 20:00 uur sv Den Hoorn - dsv Concordia
Dinsdag 10 maart 2020 20:15 uur DSVP - RKDEO

 Wedstrijdprogramma Poule B:

Dag Datum Aanvangstijd Wedstrijd
Speelronde 1      
Dinsdag 24 september 2019 20:00 uur sv DWO - Quintus
Woensdag 25 september 2019 20:00 uur SEP - sv Nootdorp
Dinsdag 24 september 2019 20:00 uur sv VELO - OLIVEO
      sv DHL = VRIJ
Speelronde 2      
Dinsdag 8 oktober 2019 20:30 uur sv DHL - Quintus
Woensdag 9 oktober 2019 20:00 uur SEP - OLIVEO
Dinsdag 8 oktober 2019 20:00 uur sv DWO - sv VELO
      sv Nootdorp = VRIJ
Speelronde 3      
Dinsdag 29 oktober 2019 19.30 uur sv Nootdorp - sv DWO
Dinsdag 29 oktober 2019 20:00 uur sv VELO - SEP
Dinsdag 29 oktober 2019 20:15 uur OLIVEO - sv DHL 
      Quintus = VRIJ
Speelronde 4      
Dinsdag 19 november 2019 20:00 uur sv VELO - Quintus
Dinsdag 19 november 2019 20:00 uur sv DWO - sv DHL
Dinsdag 19 november 2019 19.30 uur sv Nootdorp - OLIVEO
      SEP = VRIJ
Speelronde 5      
Dinsdag 28 januari 2020 20:15 uur OLIVEO - Quintus
Dinsdag 28 januari 2020 20:30 uur sv DHL - SEP
Dinsdag 28 januari 2020 20:00 uur sv VELO - sv Nootdorp
      sv DWO = VRIJ
Speelronde 6      
Dinsdag 18 februari 2020 19:30 uur sv Nootdorp - Quintus
Dinsdag 18 februari 2020 20:00 uur sv DWO - SEP
Dinsdag 18 februari 2020 20:30 uur sv DHL - sv VELO
      OLIVEO = VRIJ
Speelronde 7      
Woensdag 11 maart 2020 20:00 uur SEP - Quintus
Dinsdag 10 maart 2020 20:15 uur OLIVEO - sv DWO
Dinsdag 10 maart 2020 19:30 uur sv Nootdorp - sv DHL
      sv VELO = VRIJ

 Wedstrijdprogramma Poule C:

Dag Datum Aanvangstijd Wedstrijd
Speelronde 1      
Dinsdag 24 september 2019 20:00 uur dsv Full Speed - Semper Altius
Dinsdag 24 september 2019 20:00 uur DHC - DVC
Dinsdag 24 september 2019 20:00 uur Honselersdijk - Vitesse Delft
      vv Schipluiden = VRIJ
Speelronde 2      
Dinsdag 8 oktober 2019 20:00 uur vv Schipluiden - Full Speed
Dinsdag 8 oktober 2019 20:00 uur DHC - Vitesse Delft
Dinsdag 8 oktober 2019 20:00 uur Honselersdijk - Semper Altius
      DVC = VRIJ
Speelronde 3      
Dinsdag 29 oktober 2019 19:30 uur DVC - Semper Altius
Dinsdag 29 oktober 2019 20:00 uur Honselersdijk - DHC
Dinsdag 29 oktober 2019 20:00 uur Vitesse Delft - vv Schipluiden
      dsv Full Speed
Speelronde 4      
Dinsdag 19 november 2019 20:00 uur dsv Full Speed - Honselersdijk
Dinsdag 19 november 2019 20:00 uur vv Schipluiden - Semper Altius
Dinsdag 19 november 2019 20:00 uur Vitesse Delft - DVC
      DHC = VRIJ
Speelronde 5      
Dinsdag 28 januari 2020 20:00 uur dsv Full Speed - Vitesse Delft
Dinsdag 28 januari 2020 20:00 uur vv Schipluiden - DHC
Dinsdag 28 januari 2020 20:00 uur Honselersdijk - DVC
      Semper Altius = VRIJ
Speelronde 6      
Dinsdag 18 februari 2020 19:30 uur DVC - dsv Full Speed
Dinsdag 18 februari 2020 20:00 uur DHC - Semper Altius
Dinsdag 18 februari 2020 20:00 uur vv Schipluiden - Honselersdijk
      Vitesse Delft = VRIJ
Speelronde 7      
Dinsdag 10 maart 2020 20:00 uur DHC - dsv Full Speed
Dinsdag 17 maart 2020 20:00 uur Vitesse Delft - Semper Altius
Dinsdag 10 maart 2020 19:30 uur DVC - vv Schipluiden
      Honselersdijk = VRIJ